Kołdra hotelowa – gdzie warto kupić pościele do hoteli?

O standardzie pokoju hotelowego świadczy pościel. Goście uwielbiają, gdy jest miękka, schludna i nieskazitelnie czysta. Tylko taka, może zapewnić przyjemny sen. Każda pościel ma też swoje wypełnienie. Kołdry hotelowej, wprawdzie nie widać na pierwszy rzut oka – ale jest niesamowicie ważna dla komfortu Gościa.

Jakie kołdry będą najlepsze do hotelu?

Kołdra hotelowa powinna być lekka i antyalergiczna. Dlaczego? Po to by nie uczulić żadnego z Gości. Równocześnie, powinna dobrze znosić pranie w temperaturze 60-95 stopni Celsjusza. Taki zabieg, nie ma prawa zniszczyć puszystej struktury kołdry. Najlepiej by kołdra hotelowa była wykonana z materiału, który pomaga utrzymać ciału optymalną temperaturę. Latem – nie przegrzewa, a zimą – zapewnia wystarczającą ilość ciepła. Dobra kołdra powinna też być lekka. Warto rozważyć syntetyczne materiały, które spełniają większość tych cech. Niezbędnym uzupełnieniem właściwej kołdry jest estetyczna i czysta pościel. To właśnie poszewki gość widzi od razu po wejściu do pokoju. Ich wygląd nie może budzić żadnych zastrzeżeń.

Gdzie kupić tekstylia hotelowe?

Tekstylia dla hoteli najlepiej kupić przez Internet. Zakupy online to wygoda i możliwość złożenia dużego zamówienia z dostawą bezpośrednio pod drzwi hotelu. Planując zakup, dobrze rozważyć ofertę sklepu Awa Kraków. To jeden z niewielu sklepów, który ma w ofercie nie tylko pościele hotelowe, ale też ich wypełnienia. Do tego, wszystko w atrakcyjnych, hurtowych cenach. Nie bez powodu zaopatrują też duże hotele, które mogą pochwalić się czterema lub pięcioma gwiazdkami. Towary Awa Kraków można obejrzeć też w sklepie stacjonarnym w Krakowie. Warto też wiedzieć, że w razie jakichkolwiek wątpliwości można umówić się na spotkanie z doświadczonym konsultantem, który pomoże w doborze tekstyliów dla hotelu.

Zakup kołdry hotelowej to nie łatwa sprawa. Powinna spełniać szereg wymogów, ale zawsze powinna zapewniać Gościom najwyższy możliwy komfort. Takie podejście do Klienta zaowocuje pozytywną opinią i wieloma dobrymi rekomendacjami.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =